Eastbourne Walking Tours

Hotels in Eastbourne | B and B Accommodation in Eastbourne | Self Catering | Camping/Caravan
Home » Things To Do, Attractions » Eastbourne Walking Tours

PHONE: + (0)1323 734107

Eastbourne Walking Tours
MEET AT THE EASTBOURNE
BANDSTAND, MIDDLE LEVEL.
Walking tours start on the
seafront, 0.2 miles south
west of the pier. BN21 3AD

Phone: + (0)1323 734107
Rating: Educational walk, fun, all ages
Prices: ?5 per person, under 14 free
Info: Eastbourne Walking Tours: A historical fun and educational walking tour around Eastbourne.

Eastbourne Walking Tours: Zwiedzanie w Eastbourne, East Sussex, Anglia. Spacer w Eastbourne z przewodnikiem. Poznaj historię. Wycieczka z przewodnikiem.

Eastbourne ma nową atrakcję nad brzegiem morza. Jest to wycieczka piesza rozpoczęciem przez estradą na środkowym poziomie, spacery wzdłuż morza do mola, a następnie do kilku bardzo ciekawych dróg pleców, biorąc w najważniejszych teatrach, a tam, gdzie to się zaczęło. Wszystko na płaskim poziomie, dowiesz się o historii Eastbourne na spacer, który trwa godzinę i pół kosztuje bardzo rozsądne pięć funtów, bezpłatne w ramach 14s, o ile mają one dowód wieku takich jak jazdy licencji.

Zwiedzanie przewodnik Harry Papież mówi: "Ja mieszkam w Eastbourne na ładnych parę lat, i od dawna myślałem było zapotrzebowanie na zabawny i pouczający spacer dla mieszkańców i turystów. Eastbourne jest nadmorski kurort na około 170 lat i ma wiele ciekawych i niezwykłych historii, że jest to wyjątkowe miejsce na spacer ".

Spacerem Eastbourne zaczyna naprzeciwko hotelu Cavendish, z historią tego pięknego budynku wyjaśnia, jak również ciekawe tło dla księcia Devonshire obok pomnika. Wtedy spacer do hotelu Burlington. Nie było morderstwo w górnej sali, nie było pływanie kąpiele w piwnicy obsługiwanym przez dwóch falach dziennie - ciepłe wody morskiej był 1s, 6d. na osobę, tylko 1s na sesję zimnej wody.

Idziemy przeszłości i poznać historię Carpet Gardens, które zostały odkopane w produkcji cebuli podczas WW2, to zatrzyma się na molo, z intrygującą historię, naukę, co miało miejsce podczas WW2 do zaprzestania wszelkich inwazji w Eastbourne.

Wtedy to w odległości krótkiego spaceru po drugiej stronie ulicy w Elms Avenue, gdzie prawdziwa historia ducha Sandy Powell jest wyjaśnione jest, jak również jakiejś lokalnej historii Eastbourne zakresie kopania się z mozaik rzymskich w 1712 roku następnie wykorzystywane do gruzu. Gdy zatrzymamy się przy starym Co-op sklepie będziesz cieszyć się nauka o tym Road Terminus, Klub Sussex, że kiedyś tam, a następnie makabryczne opowieści o miejscowego lekarza Jana Bodkin Adams i jego domu.

Inna para z miejsca zatrzymania na spacer, a my dochodzimy do Devonshire Park Theatre. Niesamowity klejnot budynku, a następnie idziemy obok pubu Buccaneer że kiedyś publiczny bar kompleksu zbudowanego w 1870 roku. Wstrzymywanie ponownie naprzeciwko Ogrodu Zimowego, mamy następnie wzdłuż Carlisle Road obok rzędu pięknych sklepów. Historia Łaźni Devonshire wyjaśnione jest, jak to, że w Martello Tower. Powrót przeszłości Eastbourne Centre, otwarty przez Union lidera Jack Jones w 1976 roku kosztem ponad £ 3m, a następnie wracamy do estradą z odrobiną historii bardziej fascynujące.

Tempo jest wygodny, fakty są bardzo pouczające, humor jest lekki, a to spacerem nadaje się ludzie w każdym wieku. Jeśli szukasz ciekawego można robić z dziećmi w Eastbourne, nie patrzeć dalej.

Mówi Harry "mamy celowo określony na spacer wszyscy mogli cieszyć. Pytam pytania typu "Dlaczego kraby chodzić bokiem?" Jak ", która Anglia Soccer Manager rozpoczął karierę zarządzania Eastbourne United?" Musisz iść na tym genialnym spacer, aby odkryć to wszystko i wiele więcej. "

Jesteśmy licencjonowanym przez Eastbourne Borough Council, a można kupić bilety z wyprzedzeniem albo na Centrum Informacji Turystycznej lub dolnej Office Seafront poziomu. Pogoda musi być ładna faul na spacer zostać odwołana. Idziemy każdy poniedziałek i środę po południu na 3pm, a każdy czwartek i niedziela wieczory w 8pm. Nie ma potrzeby książki, tylko podkręcić. Każdego roku pierwszego spaceru będzie w Niedzielę Wielkanocną, ostatniej pod koniec października.

Zarówno Harry i Liz, dwóch przewodników, są mieszkańcy z Eastbourne. Oboje są również pisarze i historycy. Oni jedynie szterlingów, ponieważ zdają sobie sprawę, że do czasu to czytasz euro będzie bezwartościowe i nie będą w stanie wydać je podczas ich ciężkiej przerwie zarobione zimowym.

Czekamy na Was na jednym z naszych edukacyjnych i historycznych spacerów w Eastbourne!

Dojazd do Eastbourne Bandstand
Spacery rozpoczynają się od Eastbourne Bandstand, które można znaleźć w 0,2 milę (pięć minut) spacer południowym zachodzie Eastbourne Pier, w kierunku Beachy Head. Do nawigacji satelitarnej użytkownikom, kod pocztowy lokalizacji estradą jest BN21 3AD.