The Grand Hotel Eastbourne, a luxury 5 star hotel

Hotels in Eastbourne | B and B Accommodation in Eastbourne | Self Catering | Camping/Caravan
Home » Hotels in Eastbourne » The Grand Hotel Eastbourne, a luxury 5 star hotel

Send Email Visit Website PHONE: +44 (0)1323 412345

The Grand Hotel Eastbourne
King Edwards Parade
Eastbourne
East Sussex
BN21 4EQ
England

Phone: +44 (0)1323 412345
Rating: AA 5 star hotel in Eastbourne
Prices: ?199 - ?555 per room, per night
Info: 5 star hotel in Eastbourne, swimming pool, conference room hire, wedding venue, sauna,golf

Anglii jedyny pięciogwiazdkowy nadmorski hotel, Grand Hotel w Eastbourne jest jednym z najlepszych hoteli w Wielkiej Brytanii najwspanialsze. Różnie opisywane jako "Biały Pałac" i "tort weselny", majestatyczny hotelem znajduje się w doskonałej miejsce na miasta nad brzegiem morza z panoramicznym widokiem wzdłuż wybrzeża, nad morzem i do skały w Beachy Head.

Przez lata luksusowy 152-pokojowy hotel z zadowoleniem królewskiej i znamienitych gości do Eastbourne w tym Winston Churchill, Charlie Chaplin, Alec Guinness, Edward Elgar i Debussy'ego, który skomponował symfonię La Mer podczas pobytu w hotelu Grand w 1905 roku. Obecnie hotel został w pełni odnowiony, aby zachować tradycję i wielkość minionych dni w połączeniu z przyjazną, profesjonalną obsługę i nowoczesne udogodnienia 21-ga wieku.

Zaplecze rekreacyjne obejmuje kryty i odkryty basen, siłownię i spa oferuje szeroki wachlarz zabiegów dla kobiet i mężczyzn. Dzieci w każdym wieku są mile widziane i korzystać z własnego odprawy i Junior plecaki Crew i goście nie muszą opuścić swoje czworonożnych przyjaciół w domu, są również pies przyjazny pokoje w hotelu.

GRAND HOTEL RESTAURACJE - Istnieją dwa w hotelu
Ten 5-gwiazdkowy hotel w Eastbourne posiada dwie restauracje serwujące wyśmienitą kuchnię. Duża restauracja ogród, zaprasza na śniadania, lunche i kolacje, serwowane są tradycyjne dania kuchni angielskiej z nowoczesnymi akcentami i wielu składników są lokalnie. Pomysłowe dania kuchni europejskiej i jest opisywany w kameralnej Rozeta 2AA i wielokrotnie nagradzanej restauracji Mirabelle, która jest otwarta w porze lunchu i kolacji zarówno restauracje słyną z szerokiej listy wina. Panowie odwiedzających ten hotel w Eastbourne proszeni są o noszenie marynarki lub krawat. Wreszcie, popołudniowa herbata, serwowane w imponującym otoczeniu Grand Hall lub w salonie, jest instytucją i nie można przegapić.

Meeting Room / Wynajem sali konferencyjnej Grand Hotel w Eastbourne
Z 17 w pełni wyposażone sale konferencyjne, hotel w Eastbourne jest wiodącym centrum konferencyjnego i regularnie odbywają się w całej Wielkiej Brytanii i za granicą wydarzeń. Z zabawą i kwestionowanie imprez integracyjnych, które korzystają z pięknych okolic do spotkań, firmowych konferencji przypadku wynajmu pokoju, seminaria, bankiety i przyjęcia dla 350 osób, hotel zespół korporacyjnych planistów są pod ręką, aby lepiej zaplanować każdy szczegół i zorganizować posiłki, rozrywki i inne dodatki, aby każda impreza będzie udana.

MIEJSCE ŚLUBNA prestiżowe w Eastbourne
Hotel Grand jest jednym z najbardziej romantycznych miejsc ślub w Eastbourne i okolic w East Sussex. Różnych miejscach wesela, w tym Compton apartament ze wspaniałym wiktoriańskiej architektury i spektakularne pokoju Silverdale, są również licencję na śluby cywilne i spółki i hotel oferuje inclusive lub zamówienie wesela na wszystko, od małych uroczystości z bliskiej rodziny i znajomych do wystawnego bankietu do 200.

DOJAZD DO GRAND HOTEL w Eastbourne
Położony na zachodnim krańcu nadmorskiej Eastbourne, Grand Hotel położony jest 15-minutowego spaceru lub krótkiej jazdy taksówką od miejskiego dworca kolejowego. W niewielkiej odległości od autostrady M25, ten pięciogwiazdkowy hotel jest jedną godzinę jazdy od lotniska Gatwick, a w ramach dwóch godzin od lotniska Heathrow. Portierzy Powitanie Pozdrawiam wszystkich gości w dniu przyjazdu i znajduje się duży parking i parkowanie jest dostępna.

Facilities offered by The Grand Hotel Eastbourne, a luxury 5 star hotel